Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kodowanie licznika zmieniając kraj

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kodowanie licznika zmieniając kraj

    Witam,
    od majówki mam taki problem gdyż podczas jazdy zapala mi się żółta kontrolka (spirala) i samochód gaśnie na dosłownie sekundę oczywiście w momencie jak dodaje gazu samochód sam się zapala i jedzie dalej. Gdy np stoję na światłach i nie dodam gazu to po prostu gaśnie. Nie jest to częste ale jednak irytujące. Czy ktoś z was miał może taki problem albo wie przez co się dzieje ? Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu.

  • #2
    Kodowanie licznika zmieniając kraj

    Nie wiem czy dobry dział ale najbardziej mi tu pasowało. Czy ktoś wie co zmienia zmiana trzeciej cyfry kodowania licznika względem kraju?
    0 - Niemiecki
    1 - Europa
    2 - USA
    3 - Kanada
    4 - Wielka brytania
    5 - Japonia
    6 - Arabia saudyjska
    7 - Australia

    Sprawdziłem parę ale wiele nie zauważyłem, po zmianie na USA tylko pikanie jak się ma zapalone światła otwarte drzwi oraz przekręcony zapłon. Jakby ktoś był uprzejmy napisać co zmienia reszta to byłbym wdzięczny.

    Komentarz


    • #3
      4 to zmiana na mile, tak samo powinno byc przy 2,3,5,7. Bo w tych krajach mamy mile zamiast kilometrow.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Hmm, przy 2 były km zamiast mil

        Komentarz


        • #5
          Ja mam USA właśnie dlatego, że sygnalizuje kluczyk w stacyjce po otwarciu drzwi. W maxidot musiałem jeszcze jednostki pozmieniać i nieco inaczej pika sygnał niezapiętych pasów. Po zapaleniu pojazdy, gdy nie ma pasów od razu pika, a nie czeka do czasu przekroczenia jakiejś prędkości. Innych zmian nie zauważyłem.

          Komentarz


          • #6
            Kwestia jest tez taka ze dziala to zupelnie inaczej w O1 i O2.

            W O1 przestawia sie z 4 na 1 i mamy z mil na km. W O2 zmienilem i nic sie na desce nie zmienilo :lol: Przy maxi-dot wystarczy zmienic w ustawieniach i zmieniamy z km na mile i na odwrot.

            Wiec co auto to zmiana dziala inaczej.

            Wczoraj zmienialem w Golfie 4 2002 z half-dotem i zmiana zmienila nawet napisy z mil na km w komputerze pokladowym.
            Spritmonitor.de

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X